“İYİ BİR TAKIM YAPIYORUZ”

“İYİ BİR TAKIM YAPIYORUZ”

Geçen sezon Tokatspor takımı ile aynı gurupta olan Bandırmaspor takımında hedef şampiyonluk

18 Temmuz 2019 - 13:17

Marmara temsilcisi Bandırmaspor hedefe oynayan bir takım yapmak için kolları sıvadı ve ilk iş olarak teknik kadroda yapılanmaya gitti.

Takımın başına gecen sezon aynı gurupta mücadele ettiğimiz Sivas Belediyespor takımının eski hocası ve geçen yıl Sarıyer’i play of maçlarında çeyrek final oynatan Serdar Bozkurt hocayı getirdi.

Spor müdürümüz Arif Sağdıç, Bozkurt hocaya ulaştı yeni sezon için hedeflerini sordu.

Bandırmaspor Teknik Direktörü Serdar Bozkurt, “Yeni takımımı Bandırma spor geçen yıl ligde zor günler geçiren bir takımdı. Bu sezon yeni bir yapılanmaya gittiler hedefleri şampiyonluk olan bu takım bana teklif yaptı. Oturduk konuştuk iki tarata fikirlerimizi ortaya koyduk. Fikirlerimiz orta noktada birleşince imzaları attık. Yeni bir yönetim kurulu oluşturdular ilçenin önemli iş adamları yönetimi girdiler. Şu an takımı ligde başarıya taşıyacak sporcuları alıyoruz. Tabi bu sporcuları alırken de kulübün ciddi gelirleri var kendini futbolu ile ispatlayan futbolcuları alıyoruz. Geçen yıldan takımda Batuhan Karadeniz kaldı bunun yanına Erhan Taşkıranı Kastamonu 1966 takımından transfer ettik. Daha iyi futbolcularla anlaşmak üzereyiz. Tabi benim olduğu yerde hedefe oynayan takımlarla çalışmayı seven bir hocayım. İnşallah bu sezon Bandırmaspor takımını birinci lige taşıyacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU