İYİ Parti aday adaylarını tanıttı

İYİ Parti aday adaylarını tanıttı

İYİ Parti Tokat İl Başkanlığınca düzenlenen programda Cumhurbaşkanı ve 27'inci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde İYİ Parti'den Tokat Milletvekili Aday Adayı olan isimler tanıtıldı.

13 Mayıs 2018 - 20:43

İYİ Parti Tokat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda 27. Dönem Milletvekili aday adayları tanıtıldı. Tokat  İşeri Sosyal Tesislerinde yapılan programda İYİ Parti İl Başkanı Av. Mustafa Afşin Ünverdi, milletvekili aday adayları, İYİ Parti il ve Merkez İlçe teşkilatı katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İYİ Parti İl Başkanı Av. Mustafa Afşin Ünverdi, "Partimiz yaklaşık 6 buçuk ay önce kuruldu. Sonrasında ilçe kongrelerimizi ve il kongremizi yaptık. 6 buçuk aya çok şey sığdırdık. Şimdi de iktidara yürüyecek, millete umut olacak partimizin milletvekili aday adaylarını sizlere takdim edeceğiz." dedi.

Daha sonra sırasıyla Hüseyin Erkan İkikat, Oya Sağdıç Erocağı, Ali Cenap Atılgan, Şule Oruç, İsmail Bar, İbrahim Altunkaynak, Ali Turan Tokgöz, Mehmet Başal, Ali Yücel, Yavuz Cemil Erdem, Erkan Er, Hüseyin Yarıcı, Fatih Demirkol, Ömer Sağol, Doğuhan Özdemir, İrfan Alpat mikrofonu alarak kendilerini tanıttı. "Her şey iyi olacak, Türkiye iyi olacak." sloganıyla kendilerini tanıtan adaylar, Tokatlıların ve Türkiye'nin derdine derman olacak, ülkeyi kalkındıracak partinin İYİ Parti olduğunu belirterek, Tokatlılardan desteklerini istedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
Korkunç cinayette son sözü: Pişmanım
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN
TOPÇAMSPOR’A TAZE KAN