İYİ TAKIMLA LİGE BAŞLAYACAĞIZ

İYİ TAKIMLA LİGE BAŞLAYACAĞIZ

Tokatspor Futbol Takımının çiçeği burnunda yeni hocası Murat Yoldaş, Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a özel açıklamalarda bulundu.

12 Temmuz 2018 - 00:53

Tokatspor Teknik Direktörü Murat Yoldaş, yeni sezon için hedeflerini açıklarken, takımda yeni bir yapılanma olacağı için teklifi kabul ettiğini söyledi.


Tokatspor Yönetiminin hedeflerinden etkilendiğini belirten Yoldaş, “Sayın kulüp başkanımız Ufuk Akçakaya ve liglerimizde futbolu ile kendini kabul ettiren Ahmet Dursun ve Okay Karaca bey bana şartlarını sundular. Oturup konuştuk. Ortak karar alıp bende tekliflerini kabul ettim. Başkanımız takım olarak iyi bir yapılanma içerisine gireceklerini ve bu takıma bu sezon başarı yaşatmak istediklerini bildirdiler. Bende yeni takımım Tokatspor takımı ile bir yıllık anlaşma yaptım. İnşallah başkanımız, yönetim kurulumuz, takımımız ve taraftarlarımız bu sezon hep beraber iyi bir sezon yaşarız. Gönül birliği ile hep beraber alt yapıda ve üst yapıda başarılı bir sezon yaşayacağımıza inanıyorum. Başkanımın ve ekibinin istekli ve arzulu olması tabii ki başarıyı istemesini gösteriyor. Bizde teknik kadro olarak bu arzuya cevap vermek zorundayız. Bunu da yaparken şehir olarak kenetlenmek zorundayız” dedi.
Futbolda başarıların kenetlenerek yaşandığına dikkat çeken Murat Yoldaş, şu ifadeleri kullandı: “Takım için yöneticilerimiz ve bizler elimizden gelenin en iyisini yaparak transfer çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. İyi bir Tokatspor takımı ile lige başlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu ayın 16 veya 17. sinde çalışmalara hemen başlayacağız. Buradaki çalışmalar bitince iki dönem dışarıda 10 günlük kamp yapacağız. Kamp yerini yöneticilerimiz karar verecekler. Transfer çalışmalarında takıma hırslı, dinamik ve sahada başarılı futbolcuları almak için çalışıyoruz. Bize gelen yeni futbolcular sahada bu takımın başarısı için mücadele etmek bilincinde olacaktır. Yöneticilerimiz resmi imzalar atıldıktan sonra yeni transferleri açıklayacaklar.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"