google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Kadınlar yerli üretip Milli tüketiyor

Kadınlar yerli üretip Milli tüketiyor

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak Yerli Malı Haftası nedeniyle ‘Kadınlar yerli üretir, Milli Tüketir’ sloganıyla Tokat Kadın Kolları önderliğinde yerli ürün standları açıldı

14 Aralık 2019 - 10:05

AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak Yerli Malı Haftası nedeniyle ‘Kadınlar yerli üretir, Milli Tüketir’ sloganıyla doğal ürünler ve yöresel el işi ürünlerin satıldığı stand açıldı. AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanlığı nezdinde Cumhuriyet Meydanındaki yerli malı standlarında kadınlar kendi ürünleriyle ev ekonomisine katkı sağlayacak.

AK Parti Tokat Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, “AK Parti Genel Merkezi tarafından 81 ilimizde eş zamanlı olarak Yerli Malı Haftası nedeniyle ‘Kadınlar yerli üretir, Milli Tüketir’ sloganıyla bir etkinliğimiz var. Bu etkinliği geçen yıl da gerçekleştirmiştik. Bu programın amacı, evlerinde üreten kadınların ekonomiye destek vermesi, ihtiyaçlarını karşılamaları. Burada satışa sunulan ürünlerin tamamı doğal. Geçen yıl çok güzel bir etkinlik yapmıştık bu yıl daha bir rağbet oldu. Standlar akşama kadar açık kalacak. Ancak rağbet artarsa ve ellerinde ürün kalırsa ikinci gün de devam edecek”  dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TURHAL YENİ BİR TAKIMA KAVUŞTU
TURHAL YENİ BİR TAKIMA KAVUŞTU
Pandemide hayatın akışını altyapıyla yakaladık
Pandemide hayatın akışını altyapıyla yakaladık