Kadınlara yönelik dinleme salonu

Kadınlara yönelik dinleme salonu

Tokat’ın Reşadiye İlçesinde bir ilk gerçekleşti. İlçede özellikle köylerden gelen kadınlara yönelik “Kadınlar Dinlenme Salonu” açıldı. İlçe merkezine gelen kadınla burada sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

05 Şubat 2020 - 11:02

Reşadiye Kaymakamlığı ve Reşadiye Belediyesi işbirliği ile İlçede bir ilk gerçekleştirildi. Tamamen kadınlara yönelik olarak köylerden ilçe merkezine gelen kadınların sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla açılan “Kadınlar Dinlenme Salonu”nun açılış töreni gerçekleştirildi.

İlçe Kaymakamı Hülya Yavuz ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, daire amirleri ve vatandaşların katıldığı açılış sonrası Kadınlar Dinlenme Salonu hizmete girdi.

İlçe Özel İdaresi bahçesinde tamamen kadınlara yönelik olarak açılan, özellikle pazartesi günleri Pazar ihtiyaçlarını karşılamak için ilçe merkezine gelen kadınların her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, sıcak bir ortamda çay ve çorba ikramıyla dinlenebilecekleri Kadın Dinlenme Salonu hafta içi 08.00-17.00 arası hizmet verecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
Tokat’ta kenevir üretimi sonuç vermedi
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?