Kaledibi Kentsel Dönüşümü Bakana İletildi

Kaledibi Kentsel Dönüşümü Bakana İletildi

Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av. Özlem Zengin, Av. Yusuf Beyazıt ve Av. Mustafa Arslan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek kaledibi mevkinde ki kentsel dönüşüm başta olmak üzere birçok konuda istişarede bulundular.

24 Kasım 2018 - 11:06 - Güncelleme: 24 Kasım 2018 - 11:07


Ak Parti Tokat Milletvekilleri Av. Özlem Zengin, Av. Yusuf Beyazıt ve Av. Mustafa Arslan kurumlara gerçekleştirdikleri ziyaretler kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile bir araya gelerek Tokat genelinde yapılan çalışmalar hakkında istişarede bulundular.
Görüşme hakkında açıklamada bulunan Tokat Milletvekili ve Ak Parti Grup başkanvekili Av. Özlem Zengin ''Milletvekili arkadaşlarımızla Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'u ziyaret ederek şehir merkezinde bulunan Kaledibi mevkii başta olmak üzere ilçelerimizin kentsel dönüşüm çalışmalarını değerlendirdik. Çevre kirliliği ile mücadele kapsamında ilçelerimizin ihtiyacı olan araç ve teçhizatların alınması için destek taleplerimizi kendisi ile paylaştık. Bizleri ve Tokat hakkındaki düşüncelerimizi ilgiyle karşılayan, yapılan çalışmaları yerinde değerlendirmek üzere yakın zamanda Tokat'a bir ziyaret gerçekleştirecek olan Sn. Bakanımıza ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi nedeniyle milletvekillerimiz ve hemşehrilerimiz adına teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.

2018/11/2018-11-24-11-07-27.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI
MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI