>
Kamu Sen, Ebru Karnak Güzellik Merkezi arasında indirim anlaşması...

Kamu Sen, Ebru Karnak Güzellik Merkezi arasında indirim anlaşması imzalandı

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi arasında Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel indirim anlaşması imzalandı.

09 Eylül 2021 - 09:10 - Güncelleme: 13 Eylül 2021 - 21:32

Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri ile Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi işleteme sahibi Ebru Karnak arasında Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel indirim anlaşması imzalandı.  Epilasyon, cilt bakımı hydrafacial , ipek kirpik, kaş kontürü ve güzellik adına birçok hizmetin bulunduğu Ebru Karnak Güzellik Merkezi'nde Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubesi üyeleri yüzde 30 özel indirimden faydalanacak.


Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilcisi Hakan Akkaya, " Ebru Karnak Güzellik Merkez ile bir anlaşma imzaladık. Kamu-Sen üyelerimiz için Tokat'taki esnaflarımızla üyelerimize yönelik indirim anlaşması yapıyoruz. Bugün de onlardan bir tanesini gerçekleştirdik. Kendisi  yeni bir iş yeri açan Ebru Karnak hanımefendinin güzellik merkeziyle yaptığımız anlaşmayla üyelerimize tüm ürünlerde, tüm hizmetlerde yüzde 30 indirim anlaşması imzalamış bulunuyoruz.  Kendisine de bol bereketli kazançlar diliyoruz. Allah utandırmasın"dedi. 


 Ebru Karnak Güzellik Merkezi Güzellik Merkezi işleteme sahibi Ebru Karnak ise konuşmasında " Sayın Türkiye Kamu-Sen Tokat İl Temsilcisi Hakan Akkaya'ya bizi tercih ettiği için çok teşekkür ederim. Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu Tokat İl Temsilciliği ve bağlı şubeleri üyelerine işletmemizde tüm hizmetlerimizde yüzde 30 özel indirim yapacağız. Firma olarak biz Tokat'ta iddalıyız. Tokat'ta merkezimiz güzelliğine ve bakımına özen gösteren bayanların gözdesi olacak.  Şimdiden indirim anlaşmamız hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11 YARALI
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11...
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR