Kamunun ve müteahhitlerin hakkını koruyacağız

Kamunun ve müteahhitlerin hakkını koruyacağız

İnşaat sektörünün taleplerini dinleyen Vali Ozan Balcı, “Talepleri dikkate alacağım. İşimizi dört dörtlük yapacağız. Kamunun ve müteahhitlerin hakkını koruyacağız” dedi

11 Temmuz 2019 - 13:15

İnşaat sektörünün sorunları Tokat Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapılan toplantıda ele alındı. Valilik Toplantı Salon’unda gerçekleşen toplantıya Vali Dr. Ozan Balcı’nın yanı sıra Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, TESOB Başkanı Fehmi Çankaya, inşaat sektörü alanında faaliyet gösteren sendika ve dernek yöneticileri ile müteahhitler katıldı. İnşaat sektörünün alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yürüten firmaların karşılaştıkları sorunların gündeme geldiği toplantıda katılımcılar sorun ve taleplerini dile getirdiler.

Tokat’ın ve Tokatlı hemşerilerimizin kazanması için yapılan çalışmaları bizzat takip edeceğini vurgulayan Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokatlı işçinin, müteahhidin ve çalışanın dostuyuz. Tokat’ın esnafına, memuruna, işçisine, çiftçisine, köylüsüne, kentlisine ihtiyacımız var. Tokat’ın ilerlemesi, yükselmesi için hep birlikte el ele çalışacağız. Devletimizin ve milletimizin işini yapıyoruz. Memleket ve millet adına yaptığımız işlerin açık, seçik ve şeffaf olarak yapılmasını önemsiyorum. Amacımız Tokat’ın ve Tokatlı işçinin, köylünün, çiftçinin zenginleşmesine katkı sağlamak.“ dedi.

 

KAMUNUN VE MÜTEAHHİDİN HAKKINI KORUYACAĞIZ

Yürütülen hizmetlerde ve ihalelerde öncelikli amacın Tokat’a değer katmak olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, “Sizi ve sizin menfaatlerinizi korumak demek, işçilerimizin ve çalışanlarımızın menfaatlerini korumak demek. Yapılan işlerde amacımız devletimize ve milletimize hizmet etmek, şehrimizin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçlarını tamamlamak. Talepleri dikkate alacağım. İşimizi dört dörtlük yapacağız. Kamunun ve müteahhitlerin hakkını koruyacağız.“ dedi.

Şehre yapılan yatırımları önemsediğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, yapılacak yatırımlarla Tokat’ın ve Tokatlı hemşehrilerimizin kazanacağını vurguladı.

Toplantıya katılan müteahhitler Vali Dr. Ozan Balcı’ya verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!