KARNE HEDİYESİ MALİ’DEN

KARNE HEDİYESİ MALİ’DEN

Tokat Yeni Hayat Konutlarını inşa eden Mali Yapı firması bu yıl dar gelirli ailelere ve başarılı öğrencilere eğitim bursu verecek.

18 Ocak 2018 - 13:54

2010 Yılından bu yana Tokat’ta en büyük kentsel dönüşüm projelerini gerçekleştiren, Yeni Hayat Konutlarını inşa eden Mali Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alptekin, bu yıl Tokat’ta 60 öğrenciyle burs vermeye başlayacaklarını söyledi.

 

HİZMETİMİZ DEVAME EDECEK

Konu İle ilgili açıklamalarda bulunan Mali Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alptekin; “Bizler Tokat’a geldiğimiz ilk günden bu yana hizmetimizi hiç aksatmadık. Tokat’ı ve Tokat’lıyı çok sevdik. Yüce yaradan bizlere sağlık ve sıhhat verdikçe de Tokat’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin her yerinde oluşturulan eğitim seferberliğine bizim de kayıtsız kalmamız mümkün değildir. Bu yıl da Tokat’ta başlatacağımız Eğitime destek programımızı dar gelirli ailelere ve başarılı öğrencilere uygulayacağız. İlk olarak burs başlangıcımız 20 ilkokul, 20 ortaokul, 20 lise öğrencisi olarak üç guruba ayırdık. Ayrıca başarılı öğrencilerimizi de karne hediyesi olarak burs programımıza dahil edip ödüllendireceğiz” dedi.

 

BAŞVURULAR YENİ HAYAT İNTERNET SİTESİNDEN

Burs programının Şubat ayı içerisinde başlayıp Haziran ayında son bulacağını belirten Mali Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alptekin, başvuruların, www.yenihayatkonutlari.com www.mali.com.tr adreslerinden yapılacağını belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O GELİYOR
O GELİYOR
‘Sıfır Atık’la en şık defile
‘Sıfır Atık’la en şık defile