KAYBEDİLMİŞ BİR ŞEY YOK

KAYBEDİLMİŞ BİR ŞEY YOK

Almusspor Teknik Sorumlu hocası Metin Tutgun, Topçamspor maçı sonrası Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a açıklamalarda bulundu.

19 Kasım 2019 - 10:06

Topçamspor karşısında sahada farklı bir mağlubiyet aldıklarını belirten Tutgun, farklı mağlubiyetin sebebinin geçen hafta Turhal maçında gördükleri dört kırmızı kartın olduğunu söyledi.

Sahada ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Tutgun, “Bir de üniversite öğrencimizin sınavları vardı oda gelemedi. Bu sonuç bizim sahada oynadığımız maçların sonucu değildi. Elimizden geleni sahada yaptık zor şartlarda da olsa mücadelemizi yaptık ama puan almaya yeterli gelmedi. Oyuncularımı tebrik ediyorum ellerinden gelen mücadeleyi sahada sergilediler. Rakibimiz Topçamspor takımını da tebrik ediyorum. Bireysel iki hatadan dolayı maçta 2-0 geriye düştük. Bizim bu hataları yapmamamız gerekiyordu. Bireysel bir kaybımız yok bunu telafi etme şansımız var. Tokat amatör kümede Almusspor yoluna devam edecektir. Allah’ın izni ile play of gurubunu garantileyeceğiz. GOP Stadında play of oynamak istiyoruz. Bu takıma takviye yapılması gerekir ben başkanla görüştüm okeyini aldım bir iki takviye yapacağız. Takviyeleri hazırlamaya başladık iki tane Üniversite öğrencisi ile görüşmelere başladık. İkinci yarıya daha güçlü bir Almusspor ile sahada olacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x