Kaymakam Çırak’a Yurdışı Stajı

Kaymakam Çırak'a Yurdışı Stajı

9 Kasım 2017'den beri Reşadiye kaymakamlığı görevini sürdüren Kaymakam Berker Çırak yurtdışı stajı için görevinden bu hafta ayrılıyor.

29 Haziran 2018 - 12:31

Reşadiye Kaymakamı Berker Çırak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada yurtdışı stajına gideceğinden dolayı bu hafta görevinden ayrılacağını duyurdu. Kaymakam Çırak açıklamasında şunlara yer verdi;
“Değerli Reşadiyeliler, 9 Kasım 2017'den bu yana sürdürdüğüm Reşadiye Kaymakamlığı görevinden yurtdışı stajına gitmek üzere bu hafta ayrılıyorum. Görev yaptığımız süre boyunca tüm fani makamların gerçek sahibi olan milletimize, vatandaşlarımıza kapımızı kapatmamaya ,elimizden geldiğince de hizmet etmeye gayret gösterdik. Uyum içinde çalıştığımız tüm Belediye Başkanlarımıza, meclis üyelerimize,muhtarlarımıza,çalışma arkadaşlarıma ,kurum amirlerimize ,siyasi partilerin başkanlarına ve ismini sayamadığım tüm dostlara ve hemşehrilerimize göstermiş oldukları saygı ,sevgi ve yaklaşım için teşekkür ederim. Kelkit Vadisinin samimi mütevazi, dürüst,vatansever insanlarını tanımak ve hizmet etmek şahsım için büyük onurdu .Sizler de bizi inşallah güzel hatırlarsınız, haklarınızı helal edin, Allaha Emanet olun”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÇEVRELİ AYAKKABI FABRİKASI FAALİYETE GEÇTİ
ÇEVRELİ AYAKKABI FABRİKASI FAALİYETE GEÇTİ
“HIRSIZ YAKALANDIĞINA KENDİSİ BİLE ŞAŞIRDI !”
“HIRSIZ YAKALANDIĞINA KENDİSİ BİLE ŞAŞIRDI !”