Kaymakam Mete’den Şehit ailesine veda ziyareti

Kaymakam Mete’den Şehit ailesine veda ziyareti

Cumhurbaşkanlığının 2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Ardahan’ın Posof ilçesine atanan Tokat’ın Reşadiye ilçe Kaymakamı Murat Mete eden Şehit Ömer Yılmaz’ın anne ve babasını evinde ziyaret ederek helallik istedi.

19 Ağustos 2019 - 10:46

Cumhurbaşkanlığının 2019/268 sayılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile zorunlu Doğu görevini icra etmek üzere Ardahan ili Posof ilçesine atanan Tokat’ın Reşadiye ilçe Kaymakamı Murat Mete veda ziyaretlerine devam ediyor. İlçe protokolünü gezerek vedalaşan Kaymakam Murat Mete’nin ilçede ikamet eden Şehit Ömer Yılmaz’ın anne ve babasını evinde ziyaret ederek helallik istemesi dikkatlerden kaçmadı.  

Veda ziyaretlerine Hakim ve Savcılarımızla devam eden Kaymakam Mete, ilk olarak Cumhuriyet Savcısı İsa Onur Demirci’yi makamında ziyaret etti. Daha sonra Hakim Sena Ayhan ile Hakim Ahmet Turgut’u makamında ziyaret etti. Daha sonra Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz’ı makamında ziyaret eden Kaymakam Murat Mete, sivil topum kuruluşlarından Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bakanı Yusuf Demirel, Şoförler Odası Başkanı Uğur Aydın’ı ve Ziraat Bankası Müdürü Mustafa Özek’i makamında ziyaret etti. Son olarak ise ilçe merkezinde ikamet eden Şehit Ömer Yılmaz’ın anne ve babasını evinde ziyaret etti. Ziyaretlerinde helallik isteyen Kaymakam Mete; “Bu ilçede sizleri tanımaktan ve çalışmış olmaktan memnuniyet ve mutluluk duydum” şeklinde duygularını ifade ederken, bundan sonraki gerek iş gerekse sosyal hayatlarında başarı ve sağlık dileklerinde bulundu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ