Kaymakam Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti

Kaymakam Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti

Tokat’ın Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Reşadiye Kaymakamlığı'na atanan Hülya Yavuz'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

07 Kasım 2019 - 11:47

İçişleri Bakanlığının 25.10.2019 tarihli onayı ile Reşadiye İlçe Kaymakamlığına atanan Hülya Yavuz’a, Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Av. Sefa Yiğit, Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti ilçe yönetimi ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 

Başkan Mustafa Yılmaz“ Göreve yeni başlayan kaymakamımızın ilçemize önemli hizmetler vereceğine inanıyoruz. Bu süreçte bizler şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak girişimleri her zaman destekleyeceğiz. Kaymakamlığımız ile el ele vererek vatandaşlarımız için çalışmaya devam edeceğiz. Reşadiye’mizin yarınının bugününden daha iyi olması için çalışıyoruz. Sayın Kaymakamımıza ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Kaymakam Hülya Yavuz ise Başkan Mustafa Yılmaz ve beraberindekilere ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Reşadiye için el ele vererek yeni projeler üretip, mevcut projeleri tamamlayarak başarılı çalışmalara imza atacaklarını ve Reşadiye’mizin gelişip güzelleşmesi adına elimizden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x