Kayseri Şeker’in 3 fabrikasında kampanya dönemleri bitiyor

Kayseri Şeker’in 3 fabrikasında kampanya dönemleri bitiyor

Kayseri Şeker, 18 Aralık’ta kampanya dönemini tamamlayacak. Turhal Şeker Fabrikası 22 Aralık’ta, Boğazlıyan da 10 Aralık'ta kampanya süresini bitirecek

05 Aralık 2018 - 11:16

Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kayseri Şeker Fabrikası çalışanlarıyla  öğle yemeğinde bir araya geldi. Kayseri şeker Fabrikasındaki öğle yemeğinde, Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay, Yönetim Kurulu Üyelerinden Hurşit Dede, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür yardımcıları da hazır bulundular.

Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç, “En güzel şekilde bu şehrimizi ekonomide, ticarette, turizmde, sanayide, eğitimde, sağlıkta, tarihi Kültür mirasımızda, İnanç turizminde herşeydenönce  Organize sanayilerimiz Sanayi odamızla, Ticaret odamızla ve tabii ki temel dinamiklerimiz olan bu fabrikalarımız ile kurum ve kuruluşlarımıza en güzel yere taşıyacağız” dedi.

 

Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay da Büyükkılıç’a ziyaretinden ötürü teşekkür ederek başarı diledi. Başkan Akay Kampanya çalışmaları hakkında da şu bilgileri verdi; Yoğun bir çalışmanın içerisindeyiz 24 saat çalışıyoruz. Burası inşallah 18 Aralık’ta kampanyamızı tamamlayacak. Turhal 22 ‘sinde tamamlayacak. Boğazlıyan’ın da 10 Aralık'ta bitmesini bekliyoruz. Bu sene elimizden geldiği kadar bütün gayretimizi ortaya koyarak. En verimli en başarılı bir çalışma yapma gayreti içerisindeyiz hem verimli üretim yapma gayreti içerisindeyiz. Bu vesileyle tabii Turhal'daki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu performans başarı da takdire şayandır. Özelleştirmenin yüz akı olduğunu düşündüğümüz bir performans ortaya konuluyor. Onun için tabii bütün emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkürlerimi ifade ediyorum.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Jandarma aranan 17 şahsı yakaladı
Kapalı alanda sigaraya ceza
Kapalı alanda sigaraya ceza