Kazanan Bekler oldu

Kazanan Bekler oldu

PANKOBİRLİK seçimlerinde mevcut başkan Yalçın Bekler 2106 oy alırken Cemalettin Uzamış ise 888 oy aldı. 82 oy ise geçersiz sayıldı. Toplam 3 bin 76 kişi oy kullandı. Kazanan Bekler oldu

12 Temmuz 2018 - 01:18 - Güncelleme: 12 Temmuz 2018 - 01:27

Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi  Olağan Genel Kurulu Tokat Stadyumunda yoğun güvenlik önlemleri altında gerçekleşti.  Mevcut Kooperatif Başkanı Yalçın Bekler’in sarı oy pusulasıyla yarıştığı seçimde rakibi Cemalettin Uzamış ise beyaz oy pusulası ile yarıştı.

Tokat merkez ve ilçeler dahil 60 bin üyesi bulunan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi  seçimlerinde konuşma yapan Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı  Yalçın Bekler, “Sayın Divan, Tokat’ımızın vefakar ve cefakar değerli çiftçileri, Genel Kurulumuza hoşgeldiniz. Beden ölür çürür. Cana bakın siz. Kim sizinle yürür ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolap. Haktan hakikatten adaletten yana bakın siz. Tokat çiftçisi görüyorum ki hakikatten yana. Satandan yana değil yapandan yana. Talan edenden değil iman edenden yana. Genel Kurulu Tokat’ta yapalım dediler. İşte burada yapıyoruz. Bizim grubumuz burada, onların grubu orada. İçeriye giremediler. Neden biliyor musunuzgetirdikleri çiftçi sizin binde biriniz kadar.  Burda hak adalet, dürüstlük yarışı var. Burada bugün Tokat çiftçisinin tercihi var” dedi.  

Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler seçim sırasında stadyumu ziyaret etti. Aday                                                               Yalçın Bekler’in ağabeyi olan Başkan Bekler’in ziyaretine karşı grup tepki de gösterdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
Terörist Tarrant'ın Kont Dracula sevgisi
"Bu sevgi seli Erbaa'yı alır"