KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ

KAZANDIĞIMIZ İÇİN MUTLUYUZ

68 Aksaray Belediyespor takımı Teknik Direktörü Cem Kavçak, “Erken bulduğumuz gol bizi maçta rahatlattı. Kazandığımız için mutluyuz” dedi.

10 Aralık 2019 - 10:15

68 Aksaray Belediye spor takımını teknik direktörü Cem Kavçak, 4-0 mağlup ettikleri Tokatspor maçı sonrası gazetemiz Spor Müdürü Arif Sağdıç’a açıklamalarda bulundu.

Kavçak, maçtan sonra şunları söyledi: “Buraya gelirken biraz tedirgindik açıkçası. Bu tür maçlar her zaman zor oluyor. Futbolda daha önce Manisaspor takımı ile oynadık. O maçta maçın ilk yarısı 0-0 bitmişti. Burada maçta ilk yarı golü bulmasaydık bu maçta zor geçecekti. Erken bulduğumuz gol bizi maçta rahatlattı. O yüzden maçta skor bizim için çok iyi oldu. Bu zorlu maçı kazandığımız için mutluyuz. Ligin son haftasına giriyoruz. Son haftayı  da kazasız atlatmak için, oynayacağımız maçı da üç puanla kapatmak için tüm imkanlarımızı zorlayacağız. Bu güç ve azim bizim takımımızda var bu güne kadar oynadığımız futbolun her maçta üstüne koyarak gidiyoruz. Dediğim gibi son haftaya giriyoruz. Son haftayı kazasız atlatıp devreye girmeyi hedefliyoruz. Tokatspor takımı gençlerden kurulu bir takım. Onlar için de zor bir lig oluyor. Zor günler geçiriyorlar. Açıkçası insanın içi acıyor. Üzülüyoruz. Tokatspor liglerde üst sıralar için oynayan bir takım. 12 yıl ikinci ligde oynamış bir takım. Bu takımın şimdi buralarda olması spor adına üzücü bir durum. İnşallah bu takım bir an önce hak ettiği yerlere tekrar döner. Bizi de mutlu eder. Ligin üst guruplarında olmasını bekliyoruz. İnşallah bu Tokatspor ligde hak ettiği yerlere gelir diyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri tamamlandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri...