KGK Malatya Programı Başladı

KGK Malatya Programı Başladı

Küresel Gazeteciler Konseyi Tokat Yerel Basın Temsilciliğini Tokat Haber Gazetesi Genel Yayın Danışmanımız Kemal Özdilek’in üstlendiği, Kurucu Genel Başkanlık görevini Mehmet Ali Dim’in yürüttüğü Küresel Gazeteciler Konseyi Malatya programı başladı.

30 Kasım 2019 - 10:59

Türkiye genelinden 60 temsilcinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan Küresel Gazeteciler Konseyi Malatya Buluşması, 29 Kasım-1 Aralık 2019 tarihlerinde KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, KGK yöneticileri ve gazeteciler, (29 Kasım Cuma) günü protokol ziyaretleri ile organizasyona start verdi.

KGK heyeti, Malatya Valisi Aydın Baruş, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahaddin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'i ziyaret etti. Heyet protokol ziyaretlerinin ardından ilçe gezileriyle günü sonlandırdı.

 

30 Kasım Cumartesi günü ise Arapgir gezisi ile başlayacak program, saat 15.00'de Malatya Büyükşehir Belediyesi Fırat Toplantı Salonu'ndaki KGK Yerel Medya Meclisi Toplantısı ile sürecek. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile açılacak toplantı KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim’in konuşması, protokol konuşmaları, mesleki sunumlar ve katılımcıların konuşmaları ile sürecek. Saat 18.00'de KGK Yönetim Kurulu Toplantısı, gala yemeği ve plaket sunumu ile sonlanacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x