Korsan taksicilere çözüm arayışı

Korsan taksicilere çözüm arayışı

Taksici esnafıyla sorunları masaya yatıran Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, çözüm bulmakta en çok zorlandığı konulardan birinin korsan taksi konusu olduğunu söyledi. Eroğlu, emniyet güçleri ile birlikte soruna çözüme kavuşturmak için çalışacaklarını söyledi

12 Temmuz 2019 - 13:40 - Güncelleme: 12 Temmuz 2019 - 13:46

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, taksi durakları, sorunları ve uygulamada yaşanan aksaklıkların dile getirildiği toplantıda taksicilerin taleplerini dinledi. Başkan Eroğlu'nun makamında gerçekleşen toplantıda şoförlere Tokat Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı (TESOB) Fehmi Çankaya ile Şoförler Odası Başkanı Bahadır Okur da eşlik etti.

Taksicilerin ilettiği talepleri not alan Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu: "Taksici Şehrin mihmandar yüzüdür. Taksi durakları ve sorunlarını birlikte gidereceğiz. Çalışmalarımızda hem esnafımızın, hem de halkımızın memnuniyetini önemsiyoruz. Sizler bizim çokça değer verdiğimiz esnaf grubusunuz. Ne kadar zorluklarla mücadele ettiğinizin farkındayım. Ben ilettiğiniz talepleri, sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda da notlarıma ekledim. Kararları birlikte alıp, beraber değerlendirmemiz lazım. Aldığım 12-13 not arasında şu an da çözüm bulmakta zorlandığım tek konu korsan taksi oldu. Ama İnşallah, gerek Emniyet güçleri gerekse sizlerle bunu da ilerleyen zamanlarda çözüme kavuşturacağımızı umuyorum" diye konuştu.

Tokat Belediyesi Başkanlığı'nda misafir ettiği taksiciler ile istişarede bulunan Başkan Eroğlu, tekrar buluşup konuları detaylandırmak adına taksiciler ile sözleşti.

2019/07/2019-07-12-13-45-57.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Düğünden sonra Covid-19’a yakalandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri tamamlandı
Zile Özyurt ile Almus Çevreli’de Toplulaştırma projeleri...