>
KÜRESEL BULUŞMANIN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

KÜRESEL BULUŞMANIN HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Küresel Gazeteciler Konseyi'nin (KGK) temsilciler nezdinde buluşması 2-4 Temmuz tarihlerinde Alanya'da gerçekleştirilecek. KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim 100'den fazla yerli ve yabancı KGK üyesine ev sahipliği yapacak.

25 Haziran 2021 - 22:41

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK), 2-4 Temmuz tarihlerinde Alanya'da gerçekleştireceği küresel buluşmanın hazırlıklarını sürdürüyor.100'den fazla yerli ve yabancı KGK üyesinin bir araya geleceği dev buluşma, 2 Temmuz Cuma günü konukların Alanya'ya gelerek otellerine yerleşmeleriyle başlayacak. Konuklar saat 16.30'da Teleferikle Alanya Kalesi’ne çıkarak kale turu yapacaklar. Saat 19.00'daki tekne turunun ardından KGK üyeleri saat 20.30'da Harbour Restoran'daki akşam yemeğinde ağırlanacak.


TOPLANTILAR 3 TEMMUZ'DA
Buluşmanın ikinci günü olan 3 Temmuz Cumartesi günü ise 16.00–20.00 saatleri arasında toplantılar gerçekleştirilecek. Lonicera Otel'de 16.00–17.00 saatleri arasında ayrı ayrı salonlarda Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, Etik Kurulu, Onur Kurulu ve Danışma Kurulu toplantıları yapılacak. 17.00–18.00 saatleri arasında ise yine ayrı ayrı salonlarda Yaygın Medya Meclisi, Yerel Medya Meclisi ve Dış Medya Meclisi toplantıları gerçekleştirilecek.18.00-19.30 saatleri arasında ise tüm üyelerin katılımıyla genel toplantı yapılacak. Toplantıların ardından saat 20.00'de Lonicera Otel Balo Salonu'nda Gala Yemeği ve Ödül Töreni gerçekleştirilecek. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nunda katılması beklenen toplantıya Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Medya Meclis üyesi ve Tokat Temsilcisi Kemal Özdilek ile Denetleme Kurulu üyesi Murat Onur katılacaklar. Alanya toplantısı  4 Temmuz 2021 Pazar günü konukların uğurlanmalarıyla sona erecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı