LİDER DURUMDAYIZ

LİDER DURUMDAYIZ

Tokat Amatör Kümenin başarılı takımlarından ve gurup lideri Topçamspor yöneticisi Abdullah kaya zorlu maç öncesi spor müdürümüz Arif Sağdıç’a konuştu

23 Kasım 2019 - 10:56

Tokat Amatör Kümenin başarılı takımlarından ve gurup lideri Topçamspor yöneticisi Abdullah kaya  zorlu maç öncesi spor müdürümüz Arif Sağdıç’a konuştu.

Topçamspor yöneticisi Kaya, “Artık ligin ilk yarısının son maçında Zile deplasmanında  ev sahibi karşısında üç puan arıyoruz. Bu sezon lige yeni bir takımla başladık geçen yıldan takımdan yüzde yetmiş seksen ayrılan arkadaşlarımız oldu. Topçamspor olarak bu sezonda yine amatör küme şampiyonluğu için final oynamak istiyoruz. Bunu da takım olarak şuan ki performansımıza göre yapacak güçteyiz. Bu hafta gurubumuzun saygı duyulacak ekiplerinden olan Zile Belediye spor takımı ile deplasmanda zorlu bir maç oynayacağız. Bu zorlu deplasmana lider gidiyoruz lider dönmek istiyoruz. Topçam spor futbol takımı olarak lig maçlarında sürpriz yaşamaya tahammülümüz yok. Takım olarak bu maça kilitlendik çalışmalarımızı üç puan ve galibiyet üzerini yaptık. Gurubumuzun güçlü takımlarından olan Zile Belediye spor takımına sahada saygı duyuyoruz. Onlarda bu sezon yeni bir takım kurdular takımın 24 futbolcusu da Zile’den  kendilerine lig yarışında başarılar diliyorum. Allah lig maçlarında gönlülerine göre versin diyorum. Lig maçlarında başarılı olacaklarına inanıyorum. Topçam spor takımı olarak Adem sakat bu maçta bizimle olmayacak ama forma şansı bulacak arkadaşımız elinden geleni yapacaktır. Takım olarak amacımız sezon sonu bal ligine çıkan bir takım olmak istiyoruz. Yarın bu gün  cumartesi günü saat 13:30. da zorlu deplasmanda önce güzel bir futbol izlettirmek istiyoruz spor sever Zile halkına sonrada üç puanı alıp evimize lider dönmek istiyoruz. Bu zorlu deplasmanda maçın sonucu ne olursa olsun maça feir play kurallarının damga vurmasını temenni ediyorum” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x