LİGE RENK KATACAĞIZ

LİGE RENK KATACAĞIZ

Üçüncü ligin yeni takımlarından Ağrı 1970 SK takımının hocası Yusuf Tokuş yeni sezon için görüşlerini spor müdürümüz Arif Sağdıç’a açıkladı. Tokuş lige renk katacaklarını söyledi.

20 Temmuz 2019 - 10:31

Komşu İlimiz Sivas’ta yetişen Yusuf Tokuş, Üçüncü ligin yeni takımlarından Ağrı 1970 SK ile anlaşarak Teknik Direktörlüğü görevine getirildi.

Yeni takımı ve ligle alakalı görüşlerini spor servisimize anlatan Tokuş, “Ağrı 1970 SK takımı üçüncü lige bu sezon bal liginde final maçında Akşehir spor takımını yenerek çıktı. Yeni sezon için anlaştık ben hedefi olan heyecanı olan takımlarda çalışmayı seviyorum. Ağrıda futbol olarak yönetim heyecanlı taraftar heyecanlı takım yeni futbolcular heyecanlı biz teknik kadroda heyecan var. O zaman bir ata sözü vardır un var şeker var o zaman helvayı yapmakta bize düşüyor. Bu şehirde bu heyecanı spor severlerin yaşaması için şehir kenetlenip bu takımın başarısı için herkes taşın altına elini koyacak. Yeni takımımızı güçlü bir takım yaparak ligde yarışacağız. İnşallah bu yarıştan Ağrı ilini ikinci lige taşımak için çok çalışacağız. Sahada futbolunu rakip takımlara kabul ettiren bir takım yaratmanın arzusundayız. Bunun içinde karakterli mesleğine saygılı futbolu ile takıma katkı yapacak başarıya aç futbolcular alıyoruz. Takım olarak üçüncü lig ikinci guruba renk katacak futbolu ile tüm spor severlerin konuşacağı bir takım geliyor lige. Ligde kendimize üst sıralarda yer bulacağız buradan lig bitene kadarda inmeyeceğiz. Takımın başarısı için üst sıraları zorlayacak futbolcu hamleleri yapıyoruz. Ligde işimiz hiçte kolay değil ama zoru başaran takımlar ligde başarıyı yakalayan takımlar oluyorlar. Ligde tüm rakiplerimiz kadar  bizimde şansımız bulunuyor bu şansıda iyi değerlendirmek için tüm şartları futbol kuralları içerisinde zorlayacağız. Takıma aldığımız futbolcular arasında tüm dengeleri koruyoruz. Takımın menfaati için transferde aşırıya kaçmıyoruz aç futbolcuları transfer ediyoruz” dedi.

 

Ligde örnek bir takım olacaklarını söyleyen Teknik Direktör Tokuş, “Ağrı 1970 SK takımı ligde tam bir kolej havasında olacak bir takım ve ligde örnek takım olacaktır. Sahada dirençli bir takım ve rakibi presi ile futbolu ile boğan takım olacağız. Takımda bulunan her futbolcu arkadaşım bir birine denk ayarda. Sahada kombine bir takım olacağız az para ile çok başarıyı elde eden bir takımı spor severler izleyecekler. Transfer çalışmalarımız devam ediyor takımın noksan mevkilerine alacağımız futbolcularla son noktayı koyacağız. Gurubumuzda güçlü takımlar var ama bizde lige güçlü bir takımla başlayacağız. Bizde güçlü bir takım olarak lige hedefi başarıyı yakalamak olan takım olarak mücadele edeceğiz. Tokuş gurubumuzda bulunan takımlar şunlar:

AĞRI 1970 SK.

ERBAASPOR

DERİNCE BELEDİYE SPOR

BÜYÜK ÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş.

ALEMDAĞ SPOR 1877

CİZRE SPOR

ELAZİZ BELEDİYESPOR

EROKSPOR A.Ş.

FATSA BELEDİYESPOR

FETHİYESPOR

KARŞIYAKA

KEMERSPOR 2003

KOCAELİSPOR

KOZAN BELEDİYESPOR

OFSPOR A.Ş.

PAYASSPOR

TURGUTLUSPOR

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x