>
LÖSEV’DE GÖNÜLLÜLÜK KONFERANSI

LÖSEV'DE GÖNÜLLÜLÜK KONFERANSI

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ve Lösemili Çocuklar Vakfı tarafından “LÖSEV'de Gönüllülük Konferansı” düzenlendi.

05 Ocak 2022 - 20:00

15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi Şehitler Salonu’nda gerçekleşen konferansa akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Programda Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Genel Merkezi Halkla İlişkiler Sorumlusu Tuğçe Gücüyener tarafından “Gönüllülük Fayda Sunumu” gerçekleştirildi.

 

BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİ VE KRİPTO PARALAR KONFERANSI

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü tarafından “Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralar” konferansı düzenlendi. Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansa TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Süha Parlaktaş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Özkiraz, Rektör Danışmanları Prof. Dr. Kubilay Özyer, Doç. Dr. Doğan Bozdoğan, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

 

DEVLET OLMADAN PARA OLUR MU?

Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin yapmış olduğu konuşmada konu hakkında detaylı bilgilerin paylaşılacağı programın hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği geçenlere teşekkürlerini iletti. Konferansta Hitit Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Eyüp Ensari Şahin tarafından “Blockchain Teknolojisi ve Kripto Paralar - Devlet Olmadan Para Olur mu?” konulu konferans gerçekleştirildi. Doç. Dr. Eyyüp Ensari Şahin sistemin temelleri ve nasıl çalıştığı konusunda açıklayıcı bilgiler aktardı. Konferansta dinleyicilerden gelen sorulara da cevap verildi. Konferans sonrası İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kubilay Özyer tarafından Doç. Dr. Eyyüp Ensari Şahin’e teşekkür belgesi takdim edildi.

2022/01/2022-01-05-20-02-29.jpg
2022/01/2022-01-05-20-02-34.jpg
2022/01/2022-01-05-20-02-36.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜFTÜNÜN VAAZİNE İYİ PARTİ’DEN KINAMA!
MÜFTÜNÜN VAAZİNE İYİ PARTİ’DEN KINAMA!
ARSLAN VE İÇMEZ AİLELERİNİN ACI GÜNÜ
ARSLAN VE İÇMEZ AİLELERİNİN ACI GÜNÜ