Maça çıkmama kararı aldılar

Maça çıkmama kararı aldılar

Tokat Amatör Kümede mücadele eden köklü takımlardan Zile Belediyespor çeşitli sıkıntılardan dolayı hafta sonu oynayacağı Niksar Belediyespor maçına çıkmama kararı aldı. İlimizde can çekişen amatör kümede her sezon iki takım kapısına kilit vuruyor.

25 Ocak 2019 - 16:20

Tokat Amatör Kümede mücadele eden köklü takımlardan Zile Belediyespor’da sürpriz gelişme. Zile Belediyespor takımı hafta sonu deplasmanda oynayacağı Niksar Belediyespor maçına çıkmama kararı aldı. Maça çıkmama cezası olarak hükmen 3 – 0 yenik sayılacak olan Zile Belediyespor gerekli desteği bulmazsa bundan sonra ki haftalarda da aynı durumla karşılaşabilecek. Amatör kümenin can çekiştiği ilimizde her sozan iki takım kapısına kilit vuruyor.

Konuyla ilgili telefonla ulaştığımız Zile Belediyespor Teknik Direktörü Naim Eryurt, Futbolcular idmana gelmiyor, sonuçta bu işler maddiyata dayalı. Futbolculara ödeme yapılmadığı için idmanlara çıkmıyorlar bu takımın performansını düşürüyor. Futbolcuları bir araya getirmek için mücadele ettim ama futbolcular bu saatten sonra bu işlerin böyle gitmeyeceğini söylediler. İlçe de hiç kimse takıma maddi veya manevi destek vermiyor. Bu destekler bulunmayınca da sonuç ortada” dedi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • M ozdilek
    6 ay önce
    Önümüzde yerel secimler var ilcenin gençleri takima sahip çıkmayan belediye başkan adayina oy vermeyiz deyip ayak***sin lar bu ne rezalet bu gidişat afaki bir para harcamadan giden zile ufakbir deslekle ayakta durur kim sahip cikacak bu takimlara allah yardimcimiz olsun bizimde olacagimiz bu beş yil bir nevi rahattik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x