MAÇIN ADAMI KONUŞTU

MAÇIN ADAMI KONUŞTU

Geçtiğimiz hafta Bak Spor Kulübü’nü 2-1'lik skorla geçen Tokatspor’un kalecisi Akın Köroğlu, yaptığı kurtarışlarla maça damga vurdu.

18 Mart 2019 - 23:09

Tokatspor Bakspor maçında sahada maçın adamı olan üç puanı yaptığı kurtarışlarla alan kaleci Akın Köroğlu neler söyledi: Artık biz her maçta sahada can havliyle mücadele ediyoruz. Etmek zorundayız. O pozisyonda bende nasıl oldu anlamadım rakibin her vuruşunda can havliyle ayakta durdum. Rakip takımın futbolcularının attığı her şutta kendimi topa siper ettim. Onlar vurdu topu kaleye bende topu kaleye girmemesi için ellerimle geri vurdum. Takım için saha içinde saha dışında türbündeki taraftarımız için elimden geleni yaptım. Allahın izni ile tüm camia kenetlenip bu takımı düşürmeyeceğiz ligde bırakacağız. Rakip takımın genç ve dinamik olduğunu biliyorduk. Hocamız geleli dört gün oldu maçın önemini bize anlattı. Ama geldiğinden beri takıma enerjisini yansıttı. Maçta bunu hep beraber gördük ve karşımızda dirençli genç takımın mücadelesinin çok çetin geçeceğini anladık. Buna görede sahada önlemlerimizi alıp zorda olsa üç puanı alıp yolumuza kayıpsız devam ettik. İnşallah bundan sonraki maçlarda üç puanları alıp emen adımlarla hedefe ilerleyeceğiz.”

 

GERÇEK TOKATSPOR TARAFTARI

Tokatspor takımının başarılı kalecisi Akın’ın eşi Türkan Köroğlu maçtan sonra alınan üç puanın sevincini eşi ile birlikte yaşadı. Türkan Köroğlu sevincini şu sözlerle anlattı: “Vallahi her maçta sürekli dua ediyorum. Benim için Pazar günlere hep farklı günlerdir. Normal bir aile değiliz ben bu günlere hep dua ederek geçiriyorum. Ben bir ailenin temel taşı olarak her maçta eşimin başarılı olması için dua ederek Pazar günlerini geçiriyorum. O pozisyonu türbünde yanımda oturanların hepsine sordum o pozisyon gerçekmi diye sordum gerçek dediler ama ben halen inanamıyorum. Vallahi o pozisyonda gol yesede üzülmezdim gerçekten elinden geleni fazlası ile yaptığına inanıyorum. Biz evde çok düşünüyoruz çok konuşuyoruz bizim evde her şeyimiz Tokatspor oldu. İnşallah buradan kurtulacağız biz ailece olarak buranın ekmeğini yiyoruz.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu
Tarım Müdürlüğü’nden sınav duyurusu
İçişleri Bakanlığı: 32 ilde karantina uygulanıyor
İçişleri Bakanlığı: 32 ilde karantina uygulanıyor