MAHALLE SPOR KOMPLEKSLERİMİZ YÜKSELİYOR

MAHALLE SPOR KOMPLEKSLERİMİZ YÜKSELİYOR

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gençlerimizin istek ve taleplerini yerine getirmeye devam ediyoruz. Perakende Mahallemizde, 10 Bin metrekarelik alanda Spor Kompleksimizi tamamlıyoruz. Gençlerimize, mahallelerimize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi

02 Ağustos 2021 - 20:35 - Güncelleme: 14 Ağustos 2021 - 12:22

Tokat merkez Perakende mahallesinde 10 bin metrekare alanda yapımı devam eden Spor Kompleksi alanını yerinde inceleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, çalışmanın yaklaşık 3 ayda tamamlanarak hizmete açılacağını duyurdu.

Yaptığı incelemenin ardından açıklama yapan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Semt Mahalle Spor salonlarımız hızlıca yükselmekte. Şehrimizin iki noktasında mahalle spor komplekslerimiz inşallah evlatlarımızın, mahallelinin kullanacağı şekliyle çok yakın zamanda hizmette olacak. Şuanda Perakende mahallesi içerisinde yaklaşık 10 bin metrekareden oluşan bu güzel alanda daha önce bir halı saha yapılmıştı. Sonrasında peyzaj çalışmaları, oyun grupları, yürüyüş yolları yaptıktan sonra da mahalle spor salonu şeklinde de bu güzel eser artık yükselmeye başladı.  İnşallah 3 ay gibi bir süre içerisinde bitirip buradaki mahallelerimizin hizmetine sunmuş olacağız.  İçerisinde; Voleybol, hentbol, basketbol, salon sporlarının olacağı, belki bir takım etkinliklerin de yapılabileceği bu güzel spor salonumuz inşallah çok kısa sürede de hizmete girmiş olacak. Çünkü biz sporu önemsiyoruz. Gençlerimizi önemsiyoruz, gençliği önemsiyoruz. Gençlerin ağabeyisi olan bir belediye başkanı olarak da gençler için her şeyi feda ediyoruz.  Onların her talebi bizler için değerli ve önemli.  Mümkün olduğunca, genç kardeşlerimizin spor alanlarını, sosyal aktivite alanlarını şehrimizde çoğaltmaya gayret ediyoruz.  Gençlerimize, mahalle halkımıza şimdiden bu spor salonu hayırlı olsun. İnşallah 3 ay sonra açılışını hep beraber yapar akabinde uzun yıllar mahallemizin kullanacağı bu salon şehrimiz için ve mahallemiz için değer katacak önemli bir eser olacaktır” diye konuştu.  

HABER: Mihriban KOÇAKER

2021/08/2021-08-02-20-38-51.jpg
2021/08/2021-08-02-20-38-57.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin Tunç oldu
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin...