MAHMUTPAŞA MAHALLE KONAĞI İNŞAATI BAŞLADI

MAHMUTPAŞA MAHALLE KONAĞI İNŞAATI BAŞLADI

Tokat Belediyesi Mahalle Konaklarına bir yenisini Mahmutpaşa’da inşaatına başlanan Mahalle Konağı ile ekleyecek. Konağın yaklaşık 5 ayda tamamlanarak hizmete gireceğini söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, konakta kurslar açılacağını ve eğitim odaları bulunaağını söyledi

10 Ağustos 2018 - 01:22

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nun Sosyal ve Kültürel Projeleri arasında yer alan Mahalle Konaklarına bir yenisi daha ekleniyor. Mahmutpaşa Mahallesi’nde yapımına başlanılan Mahalle Konağı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, yaklaşık 5 ay içerisinde Mahalle Konağının hazırlanarak hizmete gireceğini belirtti.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Bu yıl en çok hizmeti yaptığımız Mahmutpaşa Mahallesinde mahalle konağının temellerini atıyoruz. Özellikle bu yıl ve daha önceki yıllarda alt yapısı, park çalışmaları, kaldırım ve asfalt çalışmaları ile Mahmutpaşa Mahallemize çok önemli ve güzel hizmetler yaptık. Bir diğer talep konusu da Mahalle Konağıydı. Biz de onların bu isteklerine kayıtsız kalmadık. Yaklaşık 5 ay içerisinde güzel bir mahalle konağını Mahmutpaşa Mahallemize hazırlamış olacağız. İçerisindeMuhtarlık bürosunun olduğu, nişan, şerbet gibi bir takım merasimlerini yapabilecekleri, mahallelinin toplantı yapabilecekleri mekânlar olacak. Bunun yanı sıra kursların, eğitim odalarının da olduğu bir başka alanı da inşallah oluşturmuş olacağız. Mahalle konseptimizde olan bütün bu unsurları içinde barındıran, güzel bir konağı inşallah kısa bir süre içerisinde teslim edeceğiz. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aranan şahıslar huzur uygulamasına takıldı
Aranan şahıslar huzur uygulamasına takıldı
150 kişiye istihdam sağlayacak protokol
150 kişiye istihdam sağlayacak protokol