Mamuşa Belediye Başkanından Rektör Şahin’e ziyaret

Mamuşa Belediye Başkanından Rektör Şahin’e ziyaret

Mamuşa Belediye Başkanı Abdulhadi Krasniç Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin’i ziyaret etti

18 Kasım 2019 - 09:53

Nisan ayı içerisinde Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu ve TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin tarafından Kosova’nın Mamuşa Belediyesine ziyaret gerçekleştirilmişti. Bu ziyaret sonrasında Mamuşa Belediye Başkanı Abdulhadi Krasniç ve ekibi Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Üniversite hakkında bilgiler alan Başkan Krasniç, “Mamuşa ve Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi ile güzel çalışmalara imza atacağız. Özellikle Mamuşa’dan Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesine eğitim hayatlarını devam ettirmek için gelen öğrencilerimizden buradaki yakın ilgi ve alakalardan memnun olduklarını öğrendim. Bu bizleri çok mutlu etti.” dedi.

Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin ise, “İadeyi ziyaretlerinden dolayı başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Gelecek sene Mamuşa’dan daha çok öğrenciyi Üniversitemizde ağırlamak ve eğitim hayatlarını devam ettirmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Ziyarette Tokat Belediye Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci, Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, Uluslararası Öğrenci Koordinatörü Doç. Dr. Fatih Yılmaz ve Mamuşa’dan gelen öğrenciler hazır bulundu.

Ziyaret sonrasında Mamuşa Belediye Başkanı Abdulhadi Krasniç, Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin’e plaket takdim etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI