MEB Müsteşarı eğitimcilerle buluştu

MEB Müsteşarı eğitimcilerle buluştu

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin ve Bakanlık Yöneticileri Tokat’ta eğitim çalışanları ile bir araya geldi

21 Haziran 2018 - 00:00

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr.  Yusuf Tekin, Destek Hizmetleri Genel Müdürü Salih Ayhan, İnsan Kaynakları  Genel Müdürü Hamza Aydoğdu, İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan Duman, Ortaöğretim Genel Müdürü Ercan Türk, Strateji Geliştirme Başkanı Nurettin Konaklı,  Temel Eğitim Genel Müdürü Dr. Cem Gençoğlu ve Yükseköğretim ve Yurtdışı Eğitim  Genel Müdürü Bülent Çiftçi ile birlikte Tokat’ta bir dizi ziyaretlerde bulundu.  Müsteşar Tekin ve beraberindekiler daha sonra Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Doç. Dr. Yusuf Tekin ve beraberindekiler İl geneli okul/kurum müdürleri ile 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı’nda düzenlenen “Çalışma ve Değerlendirme” toplantısında bir araya geldi. Okul/kurum müdürlerinin sorularını yanıtlayan Doç. Dr. Yusuf Tekin ve Bakanlığımız yöneticileri karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. 

Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık kazma vurulsun!
Artık kazma vurulsun!
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına "Robozela" ile giriyor