Mehmet amcaya Jet yardım

Mehmet amcaya Jet yardım

Halk Günü toplantısında evinin önündeki yolu çıkmakta zorlandığını belirterek istekte bulunan Kaşıkçıbağları sakini Mehmet Doğan Gün’ün isteğini Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yerine getirdi

09 Ağustos 2018 - 00:42

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği Halk Günü toplantılarında vatandaşların ilettiği istekleri yerine getiriyor. Halk Günü toplantısında yaşlı olduğu için evinin önündeki yolu çıkamadıklarını belirten Kaşıkçıbağları Mahallesi sakini Mehmet Doğan Gün amcanın isteğini hızlı bir şekilde yerine getiren Başkan Eroğlu, çalışma yapan ekipleri ziyaret ederek, Mehmet amcaya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Göreve geldiği günden itibaren yaptığı tüm çalışmalardaki amacının gönüllere girmek olduğunu belirten Başkan Eroğlu konuşmasında; “Halk Gününde bizleri ziyarete gelerek, tek katlı bir evde yaşadıklarını ve evlerinin hemen yanındaki ana yola çıkış anlamında yol problemi olduklarını ve ihtiyarlık dolayısıyla zor yürüdüklerini ifade ettiler. Bizlerde gerçekten üzüldük ve ekiplerimize hemen talimatımızı verdik. Ekiplerimiz dün itibariyle çalışmalarına hemen başladılar. İlk etapta evin yukarısındaki 15-20 metrelik yolu aşağıdaki iki yola bağlayacaklar. İnşallah amcamızın ve teyzemizin dualarını alırız. Ekiplerimize teşekkür ediyorum. Hızlı bir şekilde çözdükleri için ekiplerimizden Allah razı olsun” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Aranan şahıslar huzur uygulamasına takıldı
Aranan şahıslar huzur uygulamasına takıldı
150 kişiye istihdam sağlayacak protokol
150 kişiye istihdam sağlayacak protokol