Mehmetçik için mektup kampanyası

Mehmetçik için mektup kampanyası

Ülkü Ocakları Turhal İlçe Başkanlığı Bahar Kalkanı Harekâtına katılan askerler için başlattığı destek ve moral mektuplarını Hatay'a gönderdi.

16 Mart 2020 - 11:01

Ülkü Ocakları Turhal İlçe Başkanlığından Bahar Kalkanı Harekâtına katılan Askerlere destek ve moral mektubu projesi kapsamında Turhal ilçesinde eğitim gören ilk ve ortaokul öğrencilerinin yazmış olduğu mektupları Bahar Kalkanı Harekatına katılan askerlere ulaştırmak üzere Hatay'a gönderdi.
 

Proje hakkında açıklamada bulunan Ülkü Ocakları Turhal İlçe Başkanı Ömer, "Ülkü Ocakları Turhal İlçe başkanlığı olarak bu zamana kadar Doğu'da Güneydoğu'da Kuzey Irak'ta Suriye'de Fırat Kalkanı Zeytin Dalı Barış Pınarı ve son olarak Bahar Kalkanı Harekâtlarında sınır güvenliğimiz vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve terör örgütleri ile mücadelede en ön safta mücadele eden kahraman askerlerimizle her zaman gurur duyduk ve yanlarında olduğumuzu yaptığımız faaliyetlerle beyan ettik. Bahar Kalkanı harekatına katılan askerlerimiz için de moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak ve her zaman yanlarında olduklarımızı bilmeleri için bu projeyi gerçekleştirdik. Şehrimizde okuyan ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin katkıları ile asker kardeşlerimize ulaştırılmak üzere mektup yazdırdık.Ulaşmış olduğumuz yaklaşık 1000 öğrencimizin yazdığı içten sevecen ve duygu dolu mektupları ağabeylerine gönderiyoruz.Projemize destek olan başta öğrencilerimiz olmak üzere kıymetli öğretmen ve okul idarecilerimize teşekkür ediyoruz" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA