>
MEKKE’NİN FETHİ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

MEKKE'NİN FETHİ PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Tokat İl Müftlüğü ve İl Gençlik Koordinatörlüğü tarafından 31 Aralık tarihinde Karşıyaka Gazi Osman Paşa Camii’nde “Mekkenin Fethi” programı düzenlendi.

03 Ocak 2022 - 20:17 - Güncelleme: 03 Ocak 2022 - 21:14

Yoğun katılımın olduğu programa İl Müftüsü Abdullah Pamuklu, İl Müftü Yardımcısı Cabir Çelik, İl Gençlik Koordinatörü Semih Öğrünç, Emekli İstanbul Başvaizi Mustafa Akgül, İstanbul Çamlıca Camii Müezzin-Kayyımları Mustafa Akbulut ve Mustafa Alphayta, Tokat Ali Paşa Camii Müezzini Okan Sağdıç ve vatandaşlar katıldı.

 

İLAHİ VE KASİDELER OKUNDU

TOGÜ Kampüs Camii İmam-Hatibi Veysel Kılıç'ın sunumunu yaptığı program, Büyük Çamlıca Müezzin-Kayyımı Hüseyin Akbulut'un Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı ve İl Müftüsü Abdullah Pamuklu’nun konuşmasıyla devam etti. Ardından Emekli İstanbul Başvaizi Mustafa Akgül sohbet ederek katılımcılara önemli mesajlar verdi. Sohbetin akabinde Büyük Çamlıca Camii Müezzin-Kayyımları Hüseyin Akbulut, Mustafa Alphayta ve Tokat Ali Paşa Camii Müezzin-Kayyımı Okan Sağdıç tarafından ilahi ve kasideler okundu. Son olarak İl Gençlik Koordinatörü Semih Öğrünç tarafından tesbihat yapıldı.

 

Mekkenin Fethi Programı, İl Müftüsü Abdullah Pamuklu'nun yapmış olduğu dua ile sona erdi.

2022/01/2022-01-03-20-19-29.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HER YERDE KAR VAR!
HER YERDE KAR VAR!
MHP'li Bulut'tan Sedef Kabaş'a tepki
MHP'li Bulut'tan Sedef Kabaş'a tepki