MHP’DEN ÖZDEMİR’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MHP’DEN ÖZDEMİR’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

MHP Tokat Merkez ilçe Başkanı ve beraberindekiler rahatsızlığı sebebiyle Tokat Devlet Hastanesi Beyin Cerrahi bölümünde yatmakta olan Gazeteci Yazar Musa Özdemir’i ziyaret ettiler.

11 Ocak 2019 - 10:46

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclis Üyesi Veli Gökyıldız, ASGD Tokat Şube Başkanı Gazeteci Yazar Musa Özdemir Tokat Devlet Hastanesi'nde ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

ÜLKÜCÜ HAREKETİN GÜÇLÜ KALEMİ

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, ülkücü hareketin güçlü kalemlerinden Musa Özdemir’e geçmiş olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Musa Özdemir’i bir an önce iyileşerek, aramıza dönmesini bekliyoruz. Tokat’ın gündemini tutan, birçok önemli olayı gün yüzüne çıkaran ve yazılarıyla dikkat çeken Musa Özdemir, bizim için önemli bir değerdir. Şimdiye kadar ülkücü harekete yaptığı katkılardan dolayı da teşekkür ediyoruz” dedi.

YEREL SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazeteci Yazar Musa Özdemir de, “Başkanımıza ve il Genel Meclisi üyemize özellikle teşekkür etmek istiyorum. Hastalık ta sağlık gibi hayatın bir gerçeğidir. Biz bazen sağlığımızın değerini bilmiyoruz ve koşuşturmadan, tempodan sağlığımızla ilgilenemiyoruz. Sonuçta hastaneye düşüyoruz. Böyle bir ortamda hasta ziyareti kadim geleneğimizin bir gereğidir. Ziyaretler her hastanın olduğu gibi benim için de son derece önemlidir. Başkanıma ve il genel meclisi üyemize teşekkür ediyorum. Yerel seçimlerde de MHP’nin Tokat’ta önemli bir başarı yakalamasını gönülden arzu ediyorum. Ayrıca bizlerle hassasiyetle ilgilenen doktorumuz Salih Güreli’ye de ayrıca teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Niksar'da ilk patates hasadı yapıldı
Niksar'da ilk patates hasadı yapıldı
Kur’an kursunun dava konusu olmasına tepki
Kur’an kursunun dava konusu olmasına tepki