MHP’li Başkandan ‘Acil nakit’ çağrısı

MHP’li Başkandan ‘Acil nakit’ çağrısı

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, acil nakit girişine ihtiyaç olduğunu, vatandaşın ihtiyaç fazlası su alımı yaparak özveride bulunabileceğini söyledi

11 Nisan 2019 - 10:59

31 Mart yerel seçimlerinde AK Partili Erbaa Belediyesinde seçimi kazanan MHP adayı Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl olmuştu. 3 Nisan itibariyle görevine başlayan Karagöl, belediyenin ekonomik durumuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Rakam vermeyen yeni başkan acil nakit girişine ihtiyaç olduğunu, belediyenin en önemli gelir kaynağı su satışlarıyla ilgili vatandaşın ihtiyaç fazlası su alımı yaparak özveride bulunabileceğini söyledi.

 Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ün açıklaması şöyle: “3 Nisan 2019 tarihi itibari ile mazbatamızı alarak Erbaa Belediye Başkanlığı görevine resmi olarak başlamış bulunmaktayım.  Yapılan ön incelemelerde belediyemizin üzülerek de olsa ekonomik sıkıntı ile karşı karşıya olduğunu tespit etmiş bulunmaktayız. Kısa vadede belediyemizin rutin işleyişinin devamının sağlanabilmesi için acil nakit girişine ihtiyaç duyulmaktadır.  Erbaa’mızı yeniden ayağa kaldırabilmek için siz değerli hemşerilerimiz ile birlikte el ele vererek bu sıkıntılı süreci aşacağımıza eminim.  Bu süreçte belediyemizin en önemli gelir kaynağı olan su satışı ile ilgili mali durumu elverişli olan vatandaşlarımızın fedakârlık yaparak ihtiyacından fazla su alımı ile ilgili özverilerini beklemekteyiz.”

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza