MHP’li Bulut, Tokatlı İşadamını ziyaret etti

MHP’li Bulut, Tokatlı İşadamını ziyaret etti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokatlı iş adamı Cemalettin Doğan’ı ziyaret ederek, Türkiye’ye önemli tesisler kazandırmasından dolayı teşekkür etti.

04 Aralık 2019 - 10:35

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Doğuş Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Doğan’ı önce makamında ziyaret etti. Bulut, daha sonra gurup bünyesinde yer alan Doğuş Laundry Endüstriyel Çamaşır Yıkama fabrikasında incelemelerde bulundu. Türkiye’nin her alanda yatırımlara ihtiyacı olduğunu ifade eden Yücel Bulut, “Saygın iş adamımız Cemalettin Doğan hem Tokat’a hem de ülkemize önemli işletmeler kazandırmıştır. Ülkesini seven, ata yurdunu unutmayan, bağını koparmayan Cemalettin Beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye’nin kalkınması, Tokat’ın büyümesi için herkesin Cemalettin Bey gibi hassasiyet göstermesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Doğuş Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Doğan, “Bizim sevdamız Türkiye’dir, Tokat’tır. Hem baba ocağımıza hem de ülkemize yatırım yapmaktan, insanlarımıza iş sahası oluşturmaktan büyük gurur duyuyoruz. Takip edebildiğim kadarıyla Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut da bizim gibi Türkiye ve Tokat sevdası ile gece gündüz çalışmaktadır. Birlik ve beraberlik mesajları vererek insanlarımızın kardeşliğine katkı sunmaktadır. Bu güzel hasletlerinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Reşadiye'de bir köye daha karantina
Reşadiye'de bir köye daha karantina