MHP’li İpek’ten Bahçeli açıklaması

MHP’li İpek’ten Bahçeli açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuna yönelik yapılan spekülasyonlara ABD Ankara Büyükelçiliği’nden twitter üzerinde beğeni yapılmasını eleştiren MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Küçük bir rahatsızlığı bahane olarak göstererek, Türk siyasetine yeni bir yön çizmeye kalkmak kimsenin haddine değildir” dedi

08 Ekim 2019 - 11:12

MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek yaptığı yazılı açıklamada, ABD Büyükelçiliğine sert tepki göstererek "ABD'nin Ankara Büyükelçiliği firari FETÖ tetikçisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan twitini beğendi. Bu beğeni her ne kadar yanlışlıkla yapıldığı denilse de Türk siyasetine bir müdahaledir. Fakat bilinmelidir ki, Amerikalıların ve Amerikan yanlılarının Türk siyasetini dizayn etmeye yönelik hayalleri tarih olmuştur. Türkiye’de siyaseti vatandaşın oyları yönlendirir” şeklinde konuştu.

HADLERİNİ BİLMELİLER

ABD’lilerin daha önceki yıllarda Başbuğ Alparslan Türkeş’e karşı oynadıkları oyunları bildiklerini ve unutmadıklarını ifade eden Mustafa İpek, “Türk milliyetçileri dün nasıl Başbuğ’una sahip çıkmışsa,  bugün de Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye sahip çıkacaktır. ABD’li diplomatları da görevlerinin dışına çıkmamaya davet ediyoruz. Biz nasıl misafirperverliğimizi biliyorsak onlar da hadlerini bilmelidir” diye konuştu.

GENEL BAŞKANIMIZIN ARKASINDAYIZ

Bahçeli’nin Türk devleti ve milliyetçileri açısından büyük şans olduğunu da dile getiren MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı İpek, “Genel Başkanımızın sağlık durumu iyidir. Küçük bir rahatsızlığı bahane olarak göstererek, Türk siyasetine yeni bir yön çizmeye kalkmak kimsenin haddine değildir. Bu vesile ile Genel Başkanımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sonuna kadar arkasında olduğumuzu deklare ediyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ