MHP’li vekilden elektrik şirketlerine tepki

MHP'li vekilden elektrik şirketlerine tepki

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Türkiye olarak zor bir dönemden geçtiğimizi belirterek, “Böyle bir dönemde lokantalar, kafeteryalar ve benzeri işletmeler kapalıyken, gidip bu işletmelerin elektriğini kesmek, bu işletmelerin deposundaki malın çürümesine sebep olmak, zaten zorda olan esnafın boğazını sıkmak vicdansızlıktır” ifadelerini kulandı.

28 Nisan 2020 - 10:58


Elektrik şirketlerinin, dükkânı kapalı esnafa yaptığının zulüm olduğunu söyleyen ve sert tepki gösteren Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Hayat normale döndüğünde, mecburen ilk olarak elektrik faturasını yatıracak olan esnafın elektriğini kesmek, gözü dönmüş bir rantçılıktan başka bir şey değildir” dedi.

MİLLETLE BERABER OLMAYI BİLMELİDİRLER
Yücel Bulut açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımızın rızası ve beyanı hilafına, sadece rantını düşünerek bu zulmü yapan şirketler şikayet edilmeli ve haklarında yaptırım uygulanmalıdır. Mağdur olan bütün vatandaşlarımızı, bu konuda gerekli mercilere şikayette bulunmaya davet ediyorum. Bu Millettin sırtından kazanan şirketler, yeri geldiğinde bu milletle beraber olmayı bilmelidirler. Esnafımızı ayakta tutmak hepimiz için bir sorumluluktur. İşyeri kapalı durumda olan bu insanların üzerindeki yükü daha artırmak doğru değildir. Bu nedenle elektrik şirketlerinin bazı bölgelerde elektrik kesintisi yaparak esnafa mağduriyet yaşatmasının hep birlikte takipçisi olmalıyız ” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bugün hüznü ve gururu aynı anda yaşıyoruz
Bugün hüznü ve gururu aynı anda yaşıyoruz
Tokat’ta çıkan yangın 2 katlı evi sardı
Tokat’ta çıkan yangın 2 katlı evi sardı