MHP Zile’den start verdi

MHP Zile’den start verdi

2019 yerel seçim startını Zile’den veren MHP Tokat İl teşkilatı, Tokat Milletvekili Yücel Bulut eşliğinde istişare toplantıları ve halk ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bulut, seçim kampanyasının ‘Cumhur İttifakı ruhuna’ uygun süreceğini vurgularken merkez, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını da duyurdu

07 Ocak 2019 - 11:29

31 Mart 2019 yerel seçimlerine yaklaşırken MHP Tokat İl, İlçe, elde belediye başkanlarını netleştirerek seçim çalışmalarına hız verdi.  Öte yandan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, şehre gelerek ilçelerde seçim çalışmaları ve istişare toplantılarına katılıyor. 2019 yerel seçim startını Zile’den veren MHP Tokat İl teşkilatı, Turhal, Pazar, Erbaa ilçelerinde istişare toplantıları yapan Bulut’a MHP Tokat İl Başkanı Ömer Çetin, ilçe başkanları ilçe ve belde belediye başkanları da eşlik ediyor.

Seçim çalışmaları ile ilgili bir paylaşım yapan MHP Milletvekili Yücel  Bulut, “Tokat İl genelindeki seçim kampanyamız Cumhur İttifakı ruhuna uygun ve kardeşlik duyguları üzerine inşa edilecektir. Sevgi üzerine inşa ettiğimiz çizgimizi aynen devam ettirecek, herkesi kucaklamayı sürdüreceğiz. Gerekirse, Gönülleri yıkarak kazanılacak bir zaferdense, Gönüllerde taht kurarak mağlup olmayı tercih edeceğiz. Yunus Emre’nin şu deyişini akıllarımızdan çıkarmayacağız; “Bir kez gönül yıktın ise Bu kıldığın namaz deği. Yetmiş iki millet dahi Elin yüzün yumaz değil” ifadelerine er verdi.

 Milletvekili Bulut, Tokat Merkez ve ilçe belediye başkan adayları başta olmak üzere belde belediye başkan adaylarının isimlerini de paylaştı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza