Milli Görüş çizgisinde Yeniden Refah sahada

Milli Görüş çizgisinde Yeniden Refah sahada

Yaklaşık 8 ay önce Dr. Fatih Erbakan liderliğinde kurulan ve 5 ay önce Tokat’ta teşkilatlanan Yeniden Refah Partisinin Tokat İl Başkanı Ali Daldal “Çıkış noktamız Milli Görüş. Necmettin Erbakan Hocamızın yarım kalan projelerini tamamlamak, bu milletin üstündeki yükü kaldırmak istiyoruz” dedi

30 Ekim 2019 - 10:31 - Güncelleme: 30 Ekim 2019 - 19:47

Yeniden Refah Partisi Tokat İl Teşkilatından gazetemize ziyaret. Yaklaşık 8 ay önce Dr. Fatih Erbakan liderliğinde kurulan Yeniden Refah Partisi Tokat İl Başkanı Ali Daldal beraberinde yönetim kurulu üyeleri Ömer Kodal, Gültaş İnşaat  Elektrik Tic. San. Ltd. Şti. sahibi Süleyman Güler, Ahmet Doğan, Mahmut Doğan ve Aytaç Ay ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek partileri hakkında bilgiler verdiler.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayarak sözlerine başlayan İl Başkanı, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnetle andıklarını ifade etti.

İl Başkanı Ali Daldal, çıkış noktalarının Milli Görüş ve Necmettin Erbakan olduğunu ifade etti. Merhum Erbakan’ın aynı zamanda doğum günü olduğunu belirten Daldal, “Bizim çıkış noktamız Milli Görüş, Erbakan hoca, 1969 yılından bu tarafa süregelen bir dava bir teşkilat. Erbakan Hoca ilk 40 yılıydı, bizimde çıkışımız inşallah ikinci 40 yıl olacak. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin liderliğinde Erbakan hocamızın yarım bıraktığı projeleri tamamlamak, bu milletin üstünde ki yükü kaldırmak üzere kurulmuş bir siyasi partiyiz” dedi.

17 KASIM’DA KONGRE YAPILACAK

Ülkenin ekonomik durumuna da değinen Yeniden Refah Partisi Tokat İl Balkanı Ali Daldal, “Ekonomimizin hali ortada bunu herkes biliyor. İç politikamızın, dış politikamızın haili ortada. Erbakan hocamızın kurmuş olduğu D8’in ne kadar gerekli olduğunu bir kez daha gördük. Cenabı Allah Yeniden Refah Partisine iktidarı nasip etsin, insanlarımızın yükünü hafifletmeyi bu teşkilatlara nasip eylesin inşallah. Söylediğim gibi çıkış noktamız burası. Yaklaşık 8 aylık bir partiyiz, bize görev verileli de 5 ay civarı oldu. 17 Kasım’da da Ankara Arena’da büyük kongremiz var. Bunu da duyurmak istiyoruz. Şuana kadar genel merkezimiz 70’den fazla ilde teşkilatlandı, 700 ilçeye yakında ilçelerde teşkilatlandı, 50 ye yakın ilde kongremizi yaptık, 400 ilçede de ilçe kongrelerimizi yaptık. büyük kongremizi yapınca önümüzde ki seçimlere girmeyi hak eden ve hedefleri olan bir parti olacağız” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Tokat’ta 3 adet jeotermal kaynak alan sahası ihale edilecek
Reşadiye'de bir köye daha karantina
Reşadiye'de bir köye daha karantina