MÜCADELEN MEMNUNUM

MÜCADELEN MEMNUNUM

Niksar Belediyespor takımının Teknik Sorumlu Hocası Dursun Toprak maç sonu açıklamasında, “Hücumda daha çok çoğalmamız gerekiyor maç içerisinde fazla top kaybı yapmamamız gerekiyor. Bunun dışında sahada oyuncularımın mücadelesinden memnun” dedi.

01 Ekim 2019 - 10:58

Niksar Belediyespor takımının teknik sorumlu hocası Dursun Toprak  beraber biten Atakum Belediyespor maçı sonrası spor müdürümüz Arif Sağdıç’a şunları söyledi:

“Evimizde oynadığımız ilk bal ligi maçıydı çok zorlu bir müsabakaydı. Genelde bir orta saha mücadelesi şeklinde geçti. Bulduğumuz gol pozisyonları var ama değerlendiremedik ama oyuncularımın ayağına sağlık iyi mücadele ettiler. Lig daha yeni başladı bu mücadeleye devam edeceğiz uzun bir maratona hazırlıklıyız. Bu maçta gol pozisyonlarına girdik ama üretken değildik maçta girdiğimiz gol pozisyonları vardı. Bu pozisyonlara kişisel becerilerle girdik takım becerileri ile girersek daha başarılı oluruz. Hücumda daha çok çoğalmamız gerekiyor maç içerisinde fazla top kaybı yapmamamız gerekiyor. Bunun dışında sahada oyuncularımın mücadelesinden memnunum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU