>
Müftü’den TOGÜ Rektörüne ziyaret

Müftü’den TOGÜ Rektörüne ziyaret

2021-2022 eğitim öğretim döneminin başlaması vesilesiyle İl Müftüsü Abdullah Pamuklu ve TDV Bedriye Üstün Kız Öğrenci Yurdu Müdürü Aynur Altun, Tokat Gazi Osman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Bünyamin Şahin’i makamında ziyaret etti.

20 Eylül 2021 - 20:00

Tokat İl Müftüsü Abdullah Pamuklu: “ Ülkemizin ve İslam âleminin içinden geçtiği süreçleri takip ediyoruz. Bugün sadece İslam âlemi değil bütün bir insanlık zor bir süreçten geçiyor. Bu zorlukları ortadan kaldıracak yegâne şey yine ilimdir, hikmettir. Müftülüğümüz ve Türkiye Diyanet Vakfımız olarak hem öğrenci yurtlarımızla hem de ortak yürüttüğümüz çalışmalarla öğrencilerimizin yanındayız. TOGÜ kampüsünde bulunan TDV Bedriye Üstün yurdumuzdaki eksikleri kısa zamanda tamamlayarak nezih bir ortamı öğrencilerimizin istifadesine sunduk. 2021-2022 eğtim-öğretim dönemi hayırlı olsun.”dedi.

 

Rektör Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Üniversite olarak tüm resmi kurumlarla ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerimize önem veriyoruz. Bu kurumlarla birlikte Tokat’ımızı ve üniversitemizi daha ileriye taşımak istiyoruz. Müftülüğümüz ve TDV ile de ortak yaptığımız çalışmalar var. İnşallah bu çalışmaları devam ettireceğiz.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR
DENİZİ OLMAYAN TOKAT’TA BEDAVA BALIK DAĞITIYOR
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11 YARALI
KÖY MİNİBÜSÜ KAMYON İLE ÇARPIŞTI: 2 ÖLÜ 1’İ AĞIR 11...