>
Müftülükten Kadına yönelik şiddetle mücadele semineri

Müftülükten Kadına yönelik şiddetle mücadele semineri

Tokat İl Müftülüğü tarafından 15 Kasım tarihinde Karşıyaka Gazi Osman Paşa Merkez Camiinde İmam-Hatip, Müezzin Kayyım, Kuran Kursu Öğreticilerine ve müftülük personeline yönelik Kasım ayı toplantısı ve "Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" semineri düzenlendi.

17 Kasım 2021 - 20:52

Şehitler Camii Vekil İmam Hatibi Bilal Arslan tarafından okunan açılış Kur’an-ı Kerim’inin ardından İl Müftüsü Abdullah Pamuklu, aylık toplantı gündemi, yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında personele önemli açıklamalarda bulundu.

Toplantıda konuşan İl Müftüsü Pamuklu; “Diyanet camiası olarak toplumun her kesimine hitap etmekte ve her kurumla işbirliği içerisinde uyumlu bir şekilde çalışmaktayız. Toplumumuzda yaşanan aile problemlerine çözüm bulmak ve hitap ettiğimiz çevreyi bilinçlendirmek adına Kurum ve Kuruluşlardan uzman desteği alarak personelimizin sahih ve doğru bilgiyi kaynağından öğretecek seminerler düzenliyoruz. Bugün de Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden gelen alanında uzman arkadaşlar seminer verecekler. Burada öğreneceğimiz bilgilerle bizlerde muhatap olduğumuz çevreyi bilinçlendireceğiz” dedi.

Ardından Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personelleri tarafından "Aile İçi ve Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele" semineri verildi.

2021/11/2021-11-17-20-55-19.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x