Muhtarlar şüpheli durumlar için bilgilendirildi

Muhtarlar şüpheli durumlar için bilgilendirildi

Tokat’ın Turhal ilçesinde Ekim Ayı Muhtarlar Toplantısı Kaymakam Ali Gökay başkanlığında yapıldı. Kaymakam Gökay, Muhtarları yayla ve meralarda ki şüpheli durumları emniyet güçlerine bildirmeleri noktasında bilgilendirdi.

14 Ekim 2019 - 10:34

Turhal Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılan Ekim ayı Muhtarlar toplantısına Kaymakam Ali Gökay’ın yanı sıra İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, İlçe Jandarma Komutanı J.Bnb. Aksoy Ağtürk, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muammer Gürçay, İlçe Özel İdare Müdürü Erkan Şahin, İl Özel İdaresi Plan, Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Necdet Coş, ile köy ve mahalle muhtarları katıldılar.

Toplantıda muhtarlara yayla ve meralardaki güvenlik tedbirleri, Köy Yerleşim Alanları ve Köyler Hayat Oluyor projeleri hakkında bilgiler verildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Kaymakam Ali Gökay ise yayla ve meralardaki güvenlik tedbirleri konusunda muhtarlara büyük görevler düştüğünü söyleyerek, muhtarların sorumluluk bölgelerinde şüpheli gördükleri her durumu kesinlikle güvenlik güçlerine bildirmeleri uyarısında bulundu.

Toplantı muhtarların istek ve taleplerinin dinlenmesi ile son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x