Müsiad, Polis Okulu İstedi

Müsiad, Polis Okulu İstedi

Ankara'da Tokatlı Bürokratlarla buluşma programının beşincisini gerçekleştiren MÜSİAD Tokat İl Başkanlığı yönetimi Şehre Polis Okulu açılması, Gümrük Müdürlüğü'nün yeniden kazandırılması ve Uluslararası Hal Projesi için Ekonomi Bakanlığından destek için görüşmelerde bulundu

13 Ocak 2018 - 12:06 - Güncelleme: 13 Ocak 2018 - 12:11

Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tokat İl Başkanlığı, Ankara'da Tokatlı Bürokratlarla buluşma programında beşinci görüşmeyi İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Özel Kalem Müdürü Mehmet Gökhan Zengin, Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Abdullah Soylu, MTA Genel Müdür Yardımcısı Ercan Demiryürek, İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çit'e yaptığı ziyaretlerle gerçekleştirdi. Ziyaretleri, MÜSİAD Tokat adına Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aksoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Muzaffer Çelik, Mustafa Çiğdem, Mehmet Şanlı ve Hasan Selvi gerçekleştirdi.
İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Özel Kalem Müdürü Mehmet Gökhan Zengin ile yapılan görüşmede Tokat'a Polis Okulu açılması isteğinde bulunulurken Tokat için neler yapılabileceği istişare edildi. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı İbrahim Şenel ile yapılan görüşmede; Uluslararası Hal Projesi için Ekonomi Bakanlığından destek istendi. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrükler Muhafaza Genel Müdürlüğü Genel Müdürü Abdullah Soylu ile yapılan görüşmede Tokat'a Gümrük Müdürlüğünün yeniden kazandırılması istenirken Lisanslı Depoculuk hakkında bilgi alındı. MTA Genel Müdür Yardımcısı Ercan Demiryürek ile gerçekleştirildi. İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çit ile yapılan görüşmede Tokat'ın sorunları dile getirilerek yine Tokat'a Polis Okulu açılması isteğinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x