Niksar Belediyesi’de su çağrısı yaptı

Niksar Belediyesi'de su çağrısı yaptı

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, sosyal medya hesabından ‘Başka Niksar yok’ başlığıyla bir duyuru yayınladı. Özcan, duyurusunda vatandaşlardan ihtiyaçlarından daha fazla su alarak Belediye ekonomisine katkı sağlamalarını istedi.

16 Nisan 2019 - 11:26

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, seçimlerden dolayı yaşanan nüfus geçişlerinden dolayı belediyenin ekonomik sıkıntıya girdiğini söyledi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla belediyenin sürdürmekte olduğu hizmetlerin devamı için nakit paraya ihtiyaç duyulduğunu söyleyen Özcan, bu sebepten dolayı vatandaşlardan ihtiyaçlarından daha fazla su yükletmelerini istedi. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan sosyal meday hesaplarından yaptığı paylaşımda şunlara yer verdi;

“Sevgili hemşehrilerim; 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi nedeniyle ilçemizden; çevre köy, belde ve ilçelere büyük nüfus geçişleri yaşanmış, bu vesileyle paylarımızda büyük azalmalar meydana gelmiştir. Kısa vadede belediyemizin rutin işleyişinin devamının sağlanabilmesi için acil nakit girişine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu süreçte belediyemizin en önemli gelir kaynağı olan şebeke su satışı ile ilgili hemşehrilerimizin mali durumları çerçevesinde fedakârlık yaparak elektronik su sayaçları için ihtiyacından fazla su yükletmeleri ile ilgili özverilerini beklemekteyiz. Şimdiden desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize şükranlarımı sunuyorum. Veznelerimiz hafta sonu ve mesai saatleri dışında da hizmet vermektedir.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Kebap tartışmasına tuz serptiler
Sağanak yağış sele dönüştü
Sağanak yağış sele dönüştü