NİKSAR BELEDİYESPOR’DA AYRILIK

NİKSAR BELEDİYESPOR’DA AYRILIK

Tokat’ın Bal Ligi temsilcisi Niksar Belediyespor takımında teknik kadroda ayrılık yaşandı. Teknik Sorumlu Hoca Dursun Toprak ile yolların ayrıldığı öğrenildi.

06 Aralık 2019 - 10:20

Niksar Belediyespor futbol takımında teknik kadroda Dursun Toprak ile yollar ayrıldı. Ayrılık konusunda Kulüp Başkanı Şükrü Kırış, spor servisimize konuştu.

Kırış, “Niksar Belediyespor takımı tarihinde ilk defa böyle büyük bir başarıyı yakaladı. Ligi iyi bir başlangıçta yaptık. İlk haftalarda takım ligde iyi gidiyordu. Beş haftadır galibiyete hasret kaldık. Biraz hedeften uzaklaştık ama bu işin ikinci yarısı var. Yönetim olarak oturup konuştuk. Teknik kadroda bir kan değişikliğine ihtiyaç olabilir dedik. Takımı amatör kümeden bal ligine taşıyan Niksar’ımızın öz evladı Dursun hocamıza teşekkür edip bir kan değişikliği yaşadık. Kendisine takımımıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni hocamız ise Ankara’dan Orhan Özdoğan hocamızla bundan sonra lige devam edeceğiz. Hocamız Ankaragücü, Osmanlıspor, Gençlerbirliği takımlarında alt yapılarda hocalık yapmış. Hocamız dün Niksar’a gelerek takımla birlikte çalışmalara başladı. Yardımcısı Şevki Koç hoca ise Gaziantepspor ve Ankaragücü’de futbol oynamış. Niksar Belediyespor için kalan iki maç çok önemli. Bu maçlardan altı puan alıp ikinci yarıya iddialı başlamak istiyoruz. Yeni teknik kadronun takıma bir hava katmasını bekliyoruz. Ligin ikinci yarısına yeni bir Niksar Belediyespor takımını tüm taraftarlara izlettirmek istiyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abbas Güçlü’ye Turhal Kule mesajı
Abbas Güçlü’ye Turhal Kule mesajı
Çalışmalar normalleşene kadar devam edecek
Çalışmalar normalleşene kadar devam edecek