NİKSAR BELEDİYESPOR’DA AYRILIK

NİKSAR BELEDİYESPOR’DA AYRILIK

Tokat’ın Bal Ligi temsilcisi Niksar Belediyespor takımında beş futbolcu ile yollar ayrıldı,

24 Aralık 2019 - 10:51

Bal Ligi temsilcimiz Niksar Belediyespor, ligin ilk yarısından sonra beş futbolcu ile yollarını ayırdı. Sezona büyük umutlarla başlayan Bal Ligi temsilcimiz, ligin ilerleyen haftalarında beş maçta puansız ayrılınca biraz hedeften uzaklaşmıştı. Bu uzaklaşma sezonun ilk yarısı bitince futbolcularla karşılıklı oturup halelleşerek yollar ayrıldı.

Kulübe yakın kaynaklardan aldığımız haberlere göre giden bu futbolculara teşekkür edilip yollar ayrıldı. Gidenlerin yerine takviye yapılacak. Ligin ikinci yarısında daha güçlü bir Niksar Belediyespor takımını sahada izlettirmek için çalışmalara hemen başlanacak. Ligin ikinci yarısında bu takım ne kadar puan alırsa alacak. En azından ligin üst sıralarından kopmayacak bir takım yaratılacak. Bu takımda en azından sezon sonu üst sıralarda olacak ve Ziraat Türkiye kupasına katılacak bir takım yaratma hesapları yapılıyor.

Niksar Belediye spor takımından ayrılan futbolcular şunlar: Hasan Gür, Tahir Kurt, Ömer Can Aksoy, Burak Güven ve Akif Tüzemen. Bu futbolcular ligin ikinci yarısında başka takımlarda futbol hayatlarını devam ettirecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eğitim Bir Sen
Eğitim Bir Sen "Bizde Varız" dedi