Niksar’da büyük heyecan

Niksar’da büyük heyecan

Türkiye Oryantiring Federasyonu 1. Kademe Niksar Ayvaz Suyu Yarışı 4. International NiksarCup yarışları 12 Ekim'de Niksar’da gerçekleşecek.

04 Temmuz 2018 - 00:13

Yarışma öncesi hazırlıklar için Oryantiring Tokat İl Temsilcisi ve Niksar Belediyespor Oryantiring takımı antrenörü İlker Melikoğlu, Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan'ı makamında ziyaret et ederek yarışlar öncesi fikir alış verişinde bulundu.

Uluslararası düzeyde yapılacak yarışlara birçok ülkeden sporcunun katılım sağlaması bekleniyor. Konuyla alakalı açıklamalar yapan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar'ın turizmi ve uluslararası tanıtımı konusunda yarışların Niksar için önemli olduğunu ifade ederek, "Yurt içi ve yurt dışından sporcuların katılımı ile gerçekleştireceğimiz Oryantiring yarışlarına bu yıl ev sahipliği yapıyoruz. Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Oryantiring branşında ilçemizde birçok gencimiz ter döküyor. Gençlerimizin gelişimi ve Oryantiringte daha büyük başarılar sağlamak adına böylesine büyük etkinliklere ev sahipliği yapmak bizleri mutlu ediyor. Ayrıca yapılacak yarışların bu yılki adının Niksar Ayvaz Suyu Yarışı olması ayrıca bizleri gururlandırdı. Bu sayede hem ilçemizin tanıtımını yaparken ayrıca 1400 yıllık şifa kaynağımız Ayvaz Suyumuzu tüm dünyaya duyuracağız. Yarışların ilçemizde yapılması için büyük efor sarfeden Oryantiring Tokat İl Temsilcisi ve Niksar Belediyespor Oryantiring takımı antrenörü İlker Melikoğlu’na teşekkür ediyorum" dedi.

HABER: Serdar PAZARLIOĞLU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada