Niksar’da Entegre Su projesi başladı

Niksar’da Entegre Su projesi başladı

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, uzun uğraşlar sonucunda İlçeye kazandırdıkları ‘Niksar Su Temini ve Atık Su Toplama Sistemi’ projesinin değerlendirme toplantısını gerçekleştirdiklerini söyledi.

28 Ağustos 2020 - 19:17

Niksar’ın alt yapı problemlerini ortadan kaldıracak olan Entegre Su Projesi (Niksar Su Temini ve Atık Su Toplama Sistemi) için ilk değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Değerlendirme toplantısına Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın yanı sıra Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, müteahhit ve müşavir firma temsilcileri ile Niksar Belediyesi teknik ekibi katıldı.

Hamidiye Köprüsü bölgesinde kurulan şantiye alanında gerçekleşen toplantı sonunda açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Niksar’ın geleceği olan projeye başladıklarının müjdesini verdi. Başkan Özcan açıklamasının devamında, “Cumhuriyet tarihinin en büyük bütçeli projelerinden biri olan Entegre Su Projesi (Niksar Su Temini ve Atık Su Toplama Sistemi) inşaatımız için şantiye kurulumu tamamlanarak, teknik ekip tarafından ishale hattı çalışmalarına başlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri, müteahhit ve müşavir firma temsilcileri ile şantiye alanında ilk değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Sözleşme Bedeli 11 Milyon 118 Bin 135 Euro olarak belirlenen, İlçemizin geleceği olan ve alt yapımızı tamamen yenileyeceğimiz projemiz hayırlı olsun.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta intihar girişimi
Tokat’ta intihar girişimi
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı