Niksar’da Koronavirüs denetimi

Niksar’da Koronavirüs denetimi

Niksar’da Koronavirüs (Covid-19) denetimleri kapsamında hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetim yapıldı

12 Eylül 2020 - 12:24

Tokat’ın Niksar ilçesinde ilçe Kaymakamı İlhami Doğan Koronavirüs (Covid-19)  denetimleri kapsamında hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin Belediye Başkan V. Neslihan Küpçü, Emniyet Müdürü Nurettin Saçkan, Jandarma Komutan V. Başçavuş Ahmet Tokbaş, Sağlık Müdürü Dr. Burak Öztuğu, Zabıta Müdürü Sebahattin Zorlu ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü denetim ekipleriyle birlikte  denetimlerde bulundu. Denetimlerde; vatandaşlarımız kurallara uymaları konusunda uyarılarak işyerlerine tek tek gidilip esnaflarımız maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda uyarıldı.

Koronavirüs (Covid-19) salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar konusunda esnaf ve vatandaşlara bilgilendirmelerde bulunan Kaymakam İlhami Doğan, uygulanan tedbirlerin devam edeceğini, gerekli uyarılar ve bilgilendirmeler yapıldığını, kurallara uymamakta ısrar edenlerin risk grubu oluşturduğu için gerekli cezai işlem uygulanacağını tekrar hatırlattı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta intihar girişimi
Tokat’ta intihar girişimi
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı
Muhtar cinsel istismar iddiasıyla tutuklandı