NİKSAR TARAFTARINI MUTLU ETMEK İSTİYORUZ

NİKSAR TARAFTARINI MUTLU ETMEK İSTİYORUZ

Niksar Belediyespor takımının çiçeği burnundaki teknik patronu Orhan Özdoğan, alacakları sonuçlarla taraftarı mutlu etmek istediklerini söyledi.

14 Aralık 2019 - 09:55

Pazar günü Bulancakspor’u ağırlayacak olan Niksar Belediyespor takımının teknik patronu Özdoğan, rakiplerini puansız göndermek için tüm şartları zorlayacaklarını belirtti.

Alacakları 3 puanla devre arasına mutlu girmek istediklerini ifade eden Özdoğan, “Takıma geleli iki hafta oldu. Çalışmalardan mutluyum. Her şey yolunda gidiyor. Takım idmanlarda istekli ve hırslı çalışıyor. Bu çalışmalarda bizi mutlu ediyor. Önümüzde Pazar günü zorlu bir maça çıkacağız. Rakibimiz Bulancakspor takımını Niksar’dan puansız göndermek için tüm şartlarımızı zorlayacağız. Bu maçtan alacağımız üç puanla, ligi 18 puanla bitirip alt sıra ile bağlarımızı kopartmak istiyoruz. Devre arasına moralle girip, ikinci yarıya daha istekli başlayacağız. Yani bal ligine yeni çıkan bir takımın taraftarı olan Niksar halkını mutlu etmek istiyoruz. Takımda moraller yerinde ama eksik futbolcularımız var. Bunlardan Burak kırmızı kart cezalısı. Ömer Sunar’ın sakatlığı var. Maç saatinde belli olacak durumu. Şu an puanımız 15. Bu puanları yükseltmek takım olarak bizim elimizde. Bu zorlu maçta tüm taraftarlarımızı Pazar günü saat 14.00’de yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x